RU

Ющенко заявив про необхідність "перезавантаження" україсько-російських відносин

03.04.2009, 08:21

Ющенко заявив про необхідність "перезавантаження" україсько-російських відносин

Президент України Віктор Ющенко вважає, що настав час для "перезавантаження" українсько-російських відносин. Про це глава держави заявив в ексклюзивному інтерв'ю радіостанції "Ехо Москви".

Відповідаючи на питання журналіста щодо можливого "перезавантаження" двосторонніх відносин В.Ющенко відзначив: "Якщо коротку відповідь давати, то давно пора. Всі відчувають, що у низці сфер, якщо не в багатьох сферах, є обставини, які треба серйозно поліпшити. Факт очевидний. З іншого боку, якщо говорити про українську сторону, ми ніколи не формували дефіцит волі для того, щоб ці контакти підтримувати, розвивати. Дві країни, народи-сусіди. Безглуздо мати погані відносини. Безглуздо".

При цьому глава держави наголосив, що не прагне до того, щоб відносини двох країн були натягнутими. "З мого кабінету не виходить жодної тези, яка б ставила на меті натягнути відносини у тому чи іншому питанні. Це абсурдно, це безглуздо. Шкода час витрачати. Тому я вас запевняю, що ні в якому разі це не може бути політикою української держави і української влади", - запевнив В.Ющенко.

Віктор Ющенко: біографія і добірка новин>>>

Українсько-російські відносини: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини