RU

Ющенко запросив обласні TV поговорити про "телеканал Тимошенко"

06.10.2009, 15:53

Президент України Віктор Ющенко збирає нараду, присвячену питанням захисту свободи слова і розвитку теле- і радіопростору. На нараду запрошені генеральні директори обласних державних телерадіокомпаній і медіа-експерти.

Як повідомляє Головне управління інформаційної політики Секретаріату Президента, зустріч буде присвячена ситуації зі свободою слова (ризикам, викликам, шляхам розвитку), координації органів влади із захисту свободи слова в Україні, принципам створення і функціонування Каналу територіальних громад, а також аспектам програмної і ліцензійної політики в українському телерадіопросторі.

Нарада призначена на завтра, на 12:00. Роль голови візьме на себе сам В.Ющенко.

Нагадаємо, раніше Партія регіонів зробила заяву про те, що "Канал територіальних громад" ("Терра ТБ") створюється "під вибори", а керівників обласних телекомпаній змушують "здати" свої частоти у суборенду, що категорично заборонено законом.

А вчора прес-секретар глави держави Ірина Ваннікова заявила, що В.Ющенко стурбований спробами "штучно централізувати" частотний ресурс і ефірний час обласних телерадіокомпаній, оскільки це може призвести до монополізації інформаційного простору і створення непередбаченого суб'єкта агітації. "Обласні державні телерадіокомпанії примушують брати в ефір програми, виготовлені невідомою до цього компанією, наближеною до керівництва уряду і БЮТ", - відзначила вона.

Віктор Ющенко: біографія і добірка новин>>>
Вибори Президента України: добірка новин>>>
ЗМІ і реклама: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини