RU

Ющенко запросив Литвина, Стельмаха і Тимошенко, щоб "поставити крапку"

27.03.2009, 09:27

У п'ятницю, 27 березня, Президент України Віктор Ющенко збирається поставити крапку в питанні повернення місії Міжнародного валютного фонду в Україну. Цьому буде присвячена нарада, яку Президент проведе сьогодні з Головою Верховної Ради Володимиром Литвиним, Прем'єр-міністром Юлією Тимошенко і главою НБУ Володимиром Стельмахом.

"На переконання глави держави, наступного тижня місія Міжнародного валютного фонду може повернутися в Україну, і всі органи державної влади повинні скоординувати свої дії з метою формування стабільної програми співпраці України з фондом у 2009 році", - сказала напередодні прес-секретар глави держави Ірина Ваннікова.

Вона наголосила, що окрему увагу на нараді Президент приділить діяльності парламенту. "Глава держави наполягає на терміновому регулюванні питань, пов'язаних з акцизною політикою, наповненням пенсійного фонду, а також збалансуванням бюджету НАК "Нафтогаз України", - пояснила прес-секретар.

Ще одним питанням на сьогоднішній нараді стане підведення підсумків конференції з питань модернізації української ГТС, яка пройшла днями у Брюсселі.

Нагадаємо, МВФ 5 листопада 2008 року схвалив рішення про виділення Україні стабілізаційного кредиту обсягом $16,43 млрд. для зміцнення довіри у фінансовому секторі і допомоги економіці країни, яка постраждала від світової фінансової кризи. У листопаді 2008 року Україна отримала перший транш кредиту у розмірі $4,5 млрд.

Віктор Ющенко: біографія і добірка новин>>>
Фінансова криза: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини