RU

Ющенко запрошує до себе Тимошенко, Литвина і Стельмаха

02.03.2009, 13:51

Сьогодні Президент України Віктор Ющенко збере у себе Прем'єр-міністра Юлію Тимошенко, спікера Володимира Литвина і голову Нацбанку Володимира Стельмаха. Про це повідомила прес-секретар глави держави Ірина Ваннікова.

Як повідомляє прес-служба Президента, І.Ваннікова уточнила, що на засіданні буде обговорюватися єдина позиція української влади щодо переговорів з Міжнародним валютним фондом. "Президент розраховує, що невеликі розходження, що залишилися після обговорення в п'ятницю, буде узгоджено, і вже у вівторок проект листа про наміри української сторони буде направлено у Вашингтон", - сказала вона

За її словами, під час наради сторони обговорять підсумки діяльності групи, що працювала над листом про наміри до МВФ, - документом, який продемонструє спільну політичну і економічну волю всіх гілок влади. "Президент Віктор Ющенко неодноразово зазначав, що налаштований якнайшвидше підписати лист про наміри до Міжнародного валютного фонду", - підсумувала І.Ваннікова.

Нагадаємо, представники влади у вівторок, 3 березня, збираються направити лист у МВФ із спільним баченням антикризових заходів. Про це повідомив перший заступник глави НБУ Анатолій Шаповалов. За його словами, це дозволить відновити співпрацю з фондом.

Відповідаючи на питання, чи повинна опозиція також підписати лист до МВФ, А.Шаповалов заявив, що такої вимоги немає. "Опозиція сказала, що готова взяти участь і надати своє бачення виходу з кризи. Вимоги, щоб опозиція підписала лист, немає. Але їх підпис буде давати більше впевненості, що документ (антикризові заходи) знайде підтримку у стінах парламенту", - сказав А.Шаповалов.

Фінансова криза: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини