RU

Ющенко задоволений результатом "Нашої України" на місцевих виборах

01.11.2010, 17:30

Місцеві вибори показали, що у "Нашій України" є перспективи на майбутніх виборах у Верховну Раду. Про це на брифінгу заявив лідер партії Віктор Ющенко.

Як повідомляє прес-служба "Нашої України", В.Ющенко задоволений тим, як на виборах відпрацювала його команда. Ще дві-три місяці тому, за його словами, не можна було давати таких оптимістичних прогнозів. "Я знаю і переконаний у тому, що у багатьох селах, містах ми будемо мати наших мерів, у деяких районах навіть нашу більшість", - наголосив колишній Президент.

До того ж В.Ющенко додав, що "Наша Україна" розглядала місцеві вибори як нульову точку відліку, з якою партія почне нову сторінку.

Нагадаємо, за даними екзіт-полу GfK, більшість мандатів на місцевих виборах отримує Партія регіонів - 36,21% голосів у середньому в Україні. На другому місці "Батьківщина" - 13,1%. Долають трьохвідсотковий бар'єр "Фронт змін" - 6,84%, Компартія - 5,85%, ВО "Свобода" - 5,11% і "Сильна Україна" - 4,29%.

"Наша Україна" у масштабах України (ситуація в окремих регіонах більше подає надію) не пройшла трьохвідсотковий бар'єр - 2,25%.

Віктор Ющенко: біографія та добірка новин>>>
"Наша Україна": біографія та добірка новин>>>
Місцеві вибори - 2010: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини