RU

Ющенко: Якщо "вона переможе" - ви програєте

24.11.2009, 17:23

Кожен тиждень Юлія Тимошенко на посаді Прем'єр-міністра веде країну до катастрофи. Про це під час візиту в Чернігівську область заявив Президент Віктор Ющенко. За його словами, якщо "вона переможе", то українці програють.

Як повідомляє офіційний сайт В. Ющенка, глава держави зазначив: "Тимошенко - це криза, криза у всьому... Я сьогодні бачив у Прилуках багато афіш, що "вона переможе". Вона не переможе. Тому що якщо вона переможе - ви програєте. А я цього не хочу".

До того ж В. Ющенко додав, що "всім вже пора виходити з цього блуду".

Говорячи про майбутні президентські вибори, Ющенко зазначив: "У мене немає бажання апелювати до вас: голосуйте за Ющенка - він вам захистить демократію. Я говорю: голосуйте, за кого хочете. Тільки розберіться у цінностях. Подумайте, чи хочете ви зберегти незалежну Україну, а це можна зробити тільки через демократію... Зможемо це побачити - виграємо, а не зможемо - програємо, як програли УНР, держава Скоропадського або Карпатська Україна", - наголосив кандидат у президенти.

Нагадаємо, голосування на виборах Президента України відбудеться 17 січня 2010 року. На пост Президента претендують 18 кандидатів, однак соціологічні дослідження свідчать про те, що в трійці найсильніших - Віктор Янукович, Юлія Тимошенко і Арсеній Яценюк. Водночас деякі експерти допускають, що В. Ющенко ще "підтягне" свій рейтинг і посяде третю позицію (замість А. Яценюка).

Віктор Ющенко: біографія та добірка новин>>>


Вибори Президента України: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини