RU

Ющенко: Я - опозиція

27.05.2011, 13:25
Ющенко: Я - опозиція - Фото
d205b9e106b500e323a3806b5fc1b4d9.jpg

Ющенко: Я - опозиція
Третій Президент України Віктор Ющенко заявив, що він - опозиціонер при нинішній владі. Про це він сказав в інтерв'ю журналу "Кореспондент".

Так, В.Ющенко, відповідаючи на питання, чи є він опозицією, сказав: "Очевидно. Я - опозиція". За його словами, сьогодні демократичний блок розбитий, як був розбитий у часи Народного руху України. "Його Янукович розбив? Починаючи з 2005 року ворогом демократичних сил були сили з демократичного фронту... Солідарність погубив перший партнер по так званій демократичній коаліції", - відмітив В.Ющенко.

Відповідаючи на питання, чи є у нього довіра до нинішньої влади, В.Ющенко сказав, що у нього довіри "дуже мало". "Я не знайшов аргументів для великої довіри. При всій повазі до Сергія Тігіпка, який говорить багато правильних речей, мені здається, було б цікаво мати і зворотний контакт з громадськістю", - додав третій Президент.

"Є Президент, що володіє унікальними повноваженнями, є Прем'єр-міністр, який не лізе в політику, не претендує на президентство і розуміє, що у глави держави є інструмент, яким їхні відносини дуже легко регулюються, - парламентська більшість, належить Президенту", - сказав В.Ющенко, додавши, що у нього "такої радості не було".

"У мене було 72 місця в парламенті - і ні в чому собі не відмовляй", - вказав третій Президент.

Віктор Ющенко: біографія і добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини