RU

Ющенко: Я не дозволю інтриг під час виборів Президента

23.09.2009, 09:43

Президент України Віктор Ющенко у Нью-Йорку провів зустріч з представниками української громади США. У зустрічі також взяла участь дружина Президента Катерина Ющенко, повідомляє Головна служба інформаційної політики Секретаріату Президента.

Під час зустрічі В.Ющенко ознайомив представників громади з внутрішньополітичними процесами в Україні, а також проінформував про внесені ним у Верховну Раду ініціативи щодо внесення змін у Конституцію України.

Крім того, Президент відзначив важливу роль української громади США у відстоюванні інтересів України. Глава держави подякував українському співтовариству Америки за допомогу Україні в її національному розвитку, за їх державну позицію у важливих для України питаннях. В.Ющенко наголосив, що напередодні президентських виборів українське суспільство знову перебуває на переломному моменті своєї історії. Він вказав, що як Президент гарантує, що вибори пройдуть у повній відповідності до світових демократичних стандартів.

"Вибори Президента будуть відкритими. Я не дозволю ніяких інтриг, я все зроблю, щоб кожний громадянин міг реалізувати своє право вибору", - наголосив В.Ющенко.

Наприкінці зустрічі Президент вручив державні нагороди України видатним представникам української громади США. Зустріч В.Ющенка і К.Ющенко з представниками української громади США відбулася у приміщенні Українського музею Нью-Йорка. Перед її початком подружжя оглянуло експозицію виставки українського художника і скульптора Ігоря Гречаника.

Нагадаємо, 21 вересня В.Ющенко прибув з робочим візитом у США.

Нагадаємо також, вибори Президента України відбудуться 17 січня 2010 року.

Вибори Президента України: добірка новин>>>

Віктор Ющенко: біографія і добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини