Ющенко взяв із собою до Великобританії Богатирьову та заступника Балоги

06.10.2008, 10:37

Президент України Віктор Ющенко поїхав із одноденним робочим візитом до Сполученого Королівства Великобританії та Північної Ірландії.

Як повідомили ЛІГА

Президент України Віктор Ющенко поїхав із одноденним робочим візитом до Сполученого Королівства Великобританії та Північної Ірландії.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі глави держави, головна мета візиту - зміцнення двостороннього політичного діалогу між лідерами України і Великобританії, заручитися подальшою підтримкою Великобританії щодо європейської та євроатлантичної інтеграції України.

Передбачається, що в Лондоні під час зустрічей із Прем'єр-міністром Гордоном Брауном і Міністром закордонних справ Девідом Мілібендом глава української держави обговорить питання подальшої інтеграції в ЄС, надання Україні ПДЧ, аспекти подальших спільних дій із метою не допустити ескалації нових конфліктів у Кавказькому регіоні, враховуючи останні події в Грузії. Ключовими пунктами порядку денного українсько-британських перемовин стануть питання співпраці в торгово-економічній та енергетичній сферах, а також реалізація масштабних інвестиційних проектів.

Зокрема в рамках підготовки до Євро-2012 Президент запропонує британським компаніям приєднатися до ряду спільних проектів із розвитку транспортної, готельної, туристичної, спортивної і телекомунікаційної інфраструктури України. Окремим питанням стане лібералізація візового режиму з Великобританією, результатом якого має стати введення безвізового режиму для громадян України.

У складі офіційної делегації України - Секретар РНБО Раїса Богатирьова, виконувач обов’язків першого заступника Міністра оборони Валерій Іващенко, заступник глави Секретаріату Президента Андрій Гончарук.

Досьє на Віктора Ющенка >>>

Детальніше про інших відомих персон >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Депрессия. Сможете распознать ее в себе и близких? Тест на пять вопросов