RU

Ющенко вже понад тиждень не підписує Указів

18.07.2008, 16:42

Президент України Віктор Ющенко вже понад тиждень не підписує Укази та Розпорядження. Про це свідчить інформація на офіційному сайті глави української держави, згідно з якою останній Указ В. Ющенко "Про нагородження орденом князя Ярослава Мудрого" датований 10 липня 2008 року.

Крім того, останнє Розпорядження Президента України "Про призначення державних стипендій видатним діячам науки" також було підписано 10 липня цього року.

14 липня Президент України виїхав до державної резиденції "Синєгора" в Івано-Франківській області. Там Президент провів три дні відпуски.

17-18 липня В. Ющенко здійснив робочі поїздки до Закарпатської та Івано-Франківській областей. Зокрема, 17 липня на Закарпатті В. Ющенко взяв участь у церемонії вручення державних нагород матерям-героїням та ключів від будинків, придбаних для багатодітних сімей.

Сьогодні ж Президент України здійснив сходження на найвищу точку українських Карпат Говерлу (2061 м). У заході взяло участь близько тисячі осіб. В. Ющенко на вершині Говерли відкрив скульптурну композицію "Тризуб" висотою майже три метри, і мармурова стелу, в яку буде закладено капсули із землею зі всіх регіонів України.

Досьє на Віктора Ющенка >>>

Детальніша інформація про інших відомих персон >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини