RU

Ющенко вважає, що уряд не має бути "глухонімим"

02.10.2008, 16:02

Президент України Віктор Ющенко вважає мовчання уряду України щодо російсько-грузинського конфлікту недопустимим. Про це глава держави заявив на прес-конференції у Львові.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, В. Ющенко відзначив, що уряд, в рамках перемовного процесу щодо створення коаліції, має визначитися зі своєю оцінкою щодо Грузії. "Скажіть, будь ласка, який уряд Заходу не висловився щодо ситуації у Грузії? Хоча б один уряд назвіть, який промовчав. Український уряд - промовчав", - заявив Президент України.

При цьому В. Ющенко звернув увагу на те, що ніхто не вказував українському уряду, яку оцінку він мав дати цим подіям. "Оцінки можуть бути різними, але уряд не має мовчати, оскільки це тема наших національних інтересів, це проблема нашого регіону, це і наша доля. Глухонімим уряд не може бути, він може дати жорстку оцінку, середню оцінку, абсолютно слабку, але уряд не має права мовчати - на нього орієнтується нація", - наголосив глава держави.

Нагадаємо, вчора Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко заявила, що її позиція щодо російсько-грузинського конфлікту збігається із позицією Європейського союзу. За словами Ю. Тимошенко, ця позиція відповідає підписаній Президентом України заяві на Саміті Україна-ЄС у Франції. "Там йдеться про територіальну цілісність Грузії, ми це підтримували із першого дня, а також план врегулювання конфлікту, озвучений Президентом Франції Ніколя Саркозі", - сказала Прем'єр.

Досьє на Віктора Ющенка >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини