RU

Ющенко вважає "плівки Мельниченка" правдоподібними

01.04.2011, 09:50
Ющенко вважає
4934b67a523c8de13979c167962e0936.jpg

Ющенко вважає "плівки Мельниченка" правдоподібними
Третій Президент України Віктор Ющенко (на фото) довіряє записам екс-майора Держохорони Миколи Мельниченка. Про це він заявив в ефірі телеканалу "ТВi".

"З одного боку те, як виглядали записи і свідчення, які були у записах, вони виглядали дуже правдоподібно. І тому я їм довіряю. Тому що те життя, яке я знав, зокрема і в кабінеті Президента, на мій погляд, воно досить адеквате було за тим, що було на плівці", - заявив В.Ющенко.

"За характером отримання цих записів, мені здавалося, що зусиль одного охоронця звичайно замало. Коли ми говоримо про цілу службу, про цілі регламенти, які щодня проходили у першому кабінеті країни, то без певного серйозного патрона це не могло статися", - наголосив він.

"Я хочу сказати, що це не стихійно. Планувалося, не планувалося, або коректувалося - мені здається, що це виглядає так", - додав третій Президент.

Водночас він засумнівався у тому, що Леонід Кучма буде шантажувати Віктора Януковича. "Вже пішла багатовекторна гра… Це не така "одноходовка", коли тільки комусь у тандемі з кимось це треба, а всі інші – це пасивні учасники", - сказав він.

Нагадаємо, М.Мельниченко - учасник так званого "касетного скандалу", який розгорівся після оприлюднення записів, ніби зроблених у робочому кабінеті Президента Леоніда Кучми (у приміщенні Адміністрації Президента) під час його офіційних і неофіційних зустрічей з рядом вищих посадових осіб і політиків. Записи стосувалися зокрема загибелі журналіста Г.Гонгадзе.

Раніше у Генпрокуратурі заявили, що скандальні "плівки Мельниченка" визнані речовими доказами.

Віктор Ющенко: біографія та добірка новин>>>
Микола Мельниченко: біографія та добірка новин>>>
"Справа Гонгадзе": добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини