RU

Ющенко вважає бойкотування виборів незаконним

22.10.2008, 16:55

Президент України Віктор Ющенко вважає бойкотування дострокових парламентських виборів незаконним. Про це він заявив журналістам сьогодні перед наданням свідчень у Генеральній прокуратурі України.

"Коли політики не можуть знайти між собою один контекст мети, треба звертатися до виборця. Так каже демократія. Тоді це демократія. А якщо ми знову когось давимо, витягуємо докази, свідчення, які не відповідають духу консолідації, - вибачте, ми тягнемо кота за хвіст. Ми втрачаємо час для нації, для держави. Тому я впевнений, що бойкотування виборів - це не державна, не українська позиція. Безумовно, і незаконна позиція", - сказав В. Ющенко, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Президент закликав "ставитися до виборів конституційно", оскільки вони є способом відповіді на політичну ситуацію, що склалася. "У нас вибору немає, тому що все інше буде просто неконституційним", - наголосив Президент.

Нагадаємо, в понеділок Президент України в зверненні до українського народу заявив, що зупинив свій Указ "Про дострокове припинення повноважень Верховної Ради VI скликання і призначення позачергових виборів" № 911 від 9 жовтня 2008 року.

Детальніше про розвиток подій навколо парламентських виборів у матеріалі "Пригоди бравого Указу" >>>

Детальніше про настрої в Верховній Раді у матеріалі "Фабрика ганьби" >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини