RU

Ющенко втрачає підтримку українців

28.10.2008, 16:08

Більшість громадян України не підтримують діяльність Президента України Віктора Ющенка. Такі дані соцдослідження центру імені Разумкова сьогодні на прес-конференції представив директор соціологічної служби центра Андрій Биченко.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, А. Биченко наголосив, що ситуація із підтримкою політиків громадянами останнім часом істотно погіршилася, - українці не підтримують діяльності майже усіх провідних політиків країни.

Одна із найгірших ситуацій - у Президента України В. Ющенка. Підтримка глави держави у 2008 році поступово знижувалася і у жовтні досягла свого найнижчого рівня. Так, на даний момент діяльність Президента повністю схвалюють тільки 4,3% респондентів, окремі дії - 13,5%. Не знаходить підтримки В. Ющенко у 75,6% опитаних.

Для порівняння, А. Биченко нагадав, що у лютому 2005 року повністю підтримувало діяльність Президента 48,3%.

Відносно однаковий рівень підтримки - у Юлії Тимошенко і Віктора Януковича (17,8% і 18,2%, відповідно). Водночас респондентів, які не підтримують діяльність цих політиків більше - 52,5% і 53,1%. До речі, у лютому 2005 року тих, хто повністю підтримував діяльність Ю. Тимошенко, нараховувалося 41,5%, В. Януковича 19,9%.

Дослідження проведене соціологічною службою центру ім. Разумкова з 7 по 19 жовтня. Опитано 10 865 респондентів віком від 18 років у всіх областях України. Теоретична похибка вибірки (без врахування дизайн-ефекту) не перевищує 1%.

Досьє на Віктора Ющенка >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини