RU

Ющенко впевнений у праві на житло в європейському домі

24.07.2008, 11:30

Президент України Віктор Ющенко впевнений, що Україна досягне своєї стратегічної мети і стане частиною загального європейського простору. Про це він заявив, виступаючи на міжнародній конференції "Регіональний діалог між православними церквами та фракцією Європейської народної партії (християнські демократи) та європейські демократи" у четвер у Києві.

"Ми маємо повне право жити в загальному європейському домі, у будівництві якого брали участь десятки поколінь українців - це наша стратегічна мета, і я впевнений, що цієї мети ми досягнемо", - зауважив Президент, якого цитує "Українська правда".

За своїми християнськими цінностями, за своєю ментальністю Україна належить Європі, - наголосив В. Ющенко, а 1020-річчя хрещення Київської Русі є для нас і святом "нашої європейськості".

Нагадаємо, раніше Міністр закордонних справ Люксембургу Жан Ассельборн заявив, що більшість держав Європейського Союзу не хочуть надавати Україні європейську перспективу. За приєднання Києва до ЄС виступили балтійські країни, а також Польща. Водночас, Люксембург, Бельгія, Нідерланди та Іспанія виступили категорично проти, - зазначив він.

Досьє на Віктора Ющенка >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини