RU

Ющенко впевнений у членстві України в ЄС

29.09.2009, 13:54

Президент України Віктор Ющенко впевнений у тому, що в майбутньому Україна стане членом Європейського Союзу. Про це він сказав в інтерв'ю французькій газеті "Le Figaro".

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в прес-служба Президента України, В.Ющенко оцінив розвиток взаємин України з Європейським Союзом як виключно позитивний. "Цими відносинами варто пишатися. За 4 роки ми досягли великого прогресу", - сказав він.

За словами Президента, прикладами успішної прикладної інтеграції в ЄС є приєднання України до Болонського процесу, інтеграція в європейський енергетичний ринок, початок переговорів про спрощення візового режиму для українських громадян і переговорів про укладення угоди про асоціацію і створення зони вільної торгівлі з ЄС.

Президент висловив переконання, що така угода, яке буде передбачати безпрецедентно високу міру інтеграції України в Євросоюз, буде готова до підписання під час головування в ЄС Швеції. "Україна буде членом Європейського Союзу. У мене сумнівів немає, оскільки це потреба не тільки України. Це потреба ЄС", - переконаний В.Ющенко.

Інтеграція в ЄС і НАТО: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини