RU

Ющенко впевнений, що парламент пройшов "тест на вошивість"

07.10.2008, 14:08

Президент України Віктор Ющенко назвав події, які сталися у Верховній Раді 2 вересня, "тестом на вошивість" для всіх народних депутатів. Про це він заявив під час зустрічі з фракцією НУНС.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі глави держави, за словами В. Ющенка, такий сценарій був спрямований на розпад демократичної коаліції і створення коаліції нового формату. Він наголосив, що наданий з-за кордону був націлений на "розворот національного курсу на 180 градусів".

"Я читаю президентську пошту. Вона трохи змістовніша, ніж ваша пошта. Цей задум не відкинуто і сьогодні, і, враховуючи вчорашній день, ведуться колосальні бої, щоб відтворити те, що сталося 2 вересня", - зазначив Президент.

Він наголосив на особливій небезпеці для України повного втілення такого задуму. "Країна за міліметр пройшла від провалля. І автором провалля був БЮТ і Прем'єр-міністр", - попередив В. Ющенко. До того ж глава держави шкодує з приводу того, що в цьому сценарії зіграли свою роль деякі депутати від НУНС.

"Мені соромно, що фракція була підвішена у такому стані", - зазначив Президент.

Загалом глава держави висловив вдячність фракції за позицію, якої вона дотримувалася під час цих подій, що унеможливило повномасштабне втілення задуму з демонтажу "демократичного завоювання".

"Хотів би вам висловити велику вдячність, і не за те, що це послуга Президенту", - сказав В. Ющенко, зазначивши, що справа, яку "вели до нас не один десяток українських патріотів, непереможна і незламна". Проте, за словами Президента, вона не приносить миттєвих результатів.

"Вона непроста для реалізації. Вона не створює миттєвих партнерів, оскільки набагато легше роздати 6 мільярдів і викликати гіперінфляцію, але отримати аплодисменти зворотньо", - сказав Президент. За його переконанням, запланована коаліція в складі БЮТ - Партія регіонів - Компартія не дійшла згоди про "наступну соціальну порцію".

"Не пройшов номер, хоч від цього номера стояли за крок, щоб повторити те, що було в третій декаді минулого року", - зазначив Президент.

"Наша політична фракція пройшла випробування, яке вона пам'ятатиме багато років. Завдяки вашій позиції не сформувалася політична коаліція неприродного складу. У вас була мужня позиція. Я пишаюся вами як політиками, оскільки це істинно та послуга, яку чекає від вас проста людина: давати знаки, де цінність, де демократичне завоювання, а де речі, які належать до закулісного діалогу", - сказав Президент.

Він закликав фракцію до єдності і командної роботи. "Ви - одна команда. Ви нею були і будете. Ви виконали блискуче ту місію, яка на вас була покладена як на демократичну силу. У вас блискуче сьогодення і блискуче майбутнє. Ми йдемо однією командою", - зазначив Президент депутатам.

Нагадаємо, сьогодні відбулася зустріч Президента України з парламентською фракцією НУНС.

Досьє на Віктора Ющенка >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини