RU

Ющенко вирішив, що боротися з кризою треба разом з Тимошенко

20.03.2009, 17:33

Президент України Віктор Ющенко наголошує, що для боротьби з економічною кризою всі гілки влади повинні працювати разом. Про це він заявив в інтерв'ю "5 каналу".

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в прес-службі Президента України, В.Ющенко відзначив: "Виклики, які стоять перед нашою країною, найкраще долати консолідовано".

Президент в інтерв'ю окреслив головні зміни і реформи, необхідні для стабілізації ситуації в країні, і в першу чергу, зміни у Конституцію України. В.Ющенко повідомив, що на наступному робочому тижні проведе чергову нараду з участю керівників всіх гілок влади, головна мета якої - завершення роботи над антикризовим пакетом, в основі якого співпраця з МВФ.

В.Ющенко наголосив, що відновлення співпраці України з МВФ є одним із важливих компонентів боротьби з кризою в нашій державі, а також надзвичайно важливим сигналом для інвестора. "Це - зелене світло на світлофорі для інвестора: йдіть в Україну, не бійтеся. Ми сильні не тим, що беремо кредити, а тим, що до нас йдуть інвестиції, як внутрішні, так і зовнішні".

Фінансова криза: добірка новин>>>

Віктор Ющенко: біографія і добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини