RU

Ющенко вимагає від Тимошенко переглянути газові контракти з Росією

15.05.2009, 15:55

Президент України Віктор Ющенко заявляє, що уряд має невідкладно ініціювати перед російською стороною перегляд контрактів з газових питань. Це питання Президент збирається обговорити в понеділок, 18 травня, під час наради з участю вищого керівництва держави і лідерів політичних сил.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі Президента України, позиція глави держави полягає в тому, що уряд має невідкладно ініціювати перед російською стороною перегляд контрактів з газових питань, сформувати відповідну делегацію, визначитися із завданнями на переговори цієї делегації, вжити заходів для їх затвердження у встановленому законодавством порядку.

На нараду запрошені Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко, Голова Національного банку Володимир Стельмах та лідер Партії регіонів Віктор Янукович. Головна мета наради - обговорення єдиного загальнонаціонального антикризового плану, зокрема, виконання Положень Меморандуму з МВФ. Президент стурбований тим, що три законопроекти, які стосуються банківської системи і повинні бути прийняті до кінця травня, не готові до розгляду в парламенті. Досі не внесено в парламент законопроект про процедури розв'язання питань проблемних банків, спільно розроблений урядом і Національним банком.

Крім того, до кінця травня мають бути введені в дію законодавчі акти щодо забезпечення юридичної і фактичної незалежності НБУ. Однак законопроект з цього питання в парламент не внесено.

Віктор Ющенко: біографія і добірка новин>>>

Ринок газу, нафти і нафтопродуктів: добірка новин>>>

Українсько-російські відносини: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини