RU

Ющенко вимагає поставити крапку в утилізації зброї і боєприпасів

26.09.2008, 15:03

РНБО має поставити крапку в політиці утилізації надмірної зброї, боєприпасів і ядерного палива в Україні. Про це заявив Президент України Віктор Ющенка, відкриваючи у п'ятницю засідання Ради національної безпеки і оборони України.

"Сьогодні ми повинні назвати чіткий обсяг утилізації зброї з розрахунком на рік і те фінансування, яке має бути виділене в Бюджеті 2009 року", - зокрема, зазначив В. Ющенко, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Глава держави вважає, що це дасть змогу зробити українську територію більш безпечною. Президент вважає недопустимим "чекати подарунків, коли через сонце, через те, що трава загорілася, будуть вибухати нові арсенали".

Разом із тим, В. Ющенко наголосив, що план відповідних робіт на 2008 рік повністю зірваний. "Нам необхідно переглянути це і встановити жорсткий контроль, ясну політику, спільні домовленості - зрештою, давайте працювати хоч би в цьому питанні на Україну", - заявив він, додавши, що не задоволений роботою уряду в цьому напрямі.

Нагадаємо, раніше Ю. Єхануров повідомляв, що Збройним Силам зараз необхідна усього третина всіх боєприпасів з наявних зараз.

Досьє на Віктора Ющенка >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини