RU

Ющенко вилетів до Італії

08.10.2008, 11:20

Президент України Віктор Ющенко поїхав з офіційним візитом в Італійську Республіку. Візит відбудеться за запрошенням Президента Італії Джорджіо Наполітано.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі глави української держави, заплановано, що сьогодні Президент України проведе зустрічі з вищими посадовими особами Італії - Президентом Джорджіо Наполітано, Головою Ради Міністрів Сильвіо Берлусконі, Головою Сенату Ренатом Джузеппе Скифані, Головою Палати депутатів Парламенту Джанфранком Фіні.

Під час перемовин глава української держави збирається обговорити питання підтримки Італією європейського та євроатлантичного курсу України. Йдеться, зокрема, про запрошення України до ПДЧ на грудневому засіданні міністрів закордонних справ країн-членів НАТО і реалізації політичних домовленостей останнього саміту Україна-ЄС в Парижі. Крім того, сторони обговорять шляхи поглиблення торгово-економічної та інвестиційної співпраці, взаємодії в енергетичній сфері тощо.

Окрему увагу під час візиту буде приділено поглибленню культурно-гуманітарної співпраці наших країн і проблемам української громади, що проживає в Італії. Щодо останнього, йтиметься, передусім, про необхідність найшвидшого укладення угоди щодо працевлаштування.

Заплановано, що за результатами перемовин буде підписано Угоду між українським та італійським урядами про співпрацю у сфері туризму.

На вечір 8 жовтня заплановано також зустріч В. Ющенка з керівниками об'єднань промисловців і підприємців, провідними банкірами і бізнесменами Італії. Президент України висловить ряд пропозицій щодо реалізації масштабних інвестиційних проектів, зокрема, в рамках підготовки України до Євро-2012.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини