RU

Ющенко вигадав спікерський тест для парламенту

02.12.2008, 17:52

Президент України Віктор Ющенко заявляє, що Конституція дає відповідь на те, як врегулювати всі непрості ситуації у Верховній Раді. На його переконання, вибори спікера - це маленький тест для парламенту.

Зокрема, як повідомляє прес-служба глави держави, В. Ющенко відзначив: "Якщо немає можливості сформувати коаліцію у парламенті - тоді читаємо Конституцію, яка дає відповіді на всі кризи. Найголовніше, щоб ми рухалися згідно із законом".

На думку Президента, проблема, яка сьогодні існує в ВР – пошук компромісу в умовах, "коли вже сформований уряд, роздані портфелі, розподілені парламентські комітети". "Знайти поле згоди в такому середовищі дуже складно", - констатував Президент.

Він побажав українському парламентові все ж дійти згоди. Водночас, Президент наголосив, що це вже не станеться на ґрунті розподілу посад. "Політикам треба говорити про ідеали, цілі, які можуть сприйняти і одна, і інша політичні сторони. А вибори спікера - це маленький тест для парламенту", - резюмував В. Ющенко.

Нагадаємо, сьогодні парламентарі взяли перерву у пленарних засіданнях до четверга, 4 грудня. За таке рішення проголосувало 340 народних депутатів.

До сьогодні парламент не збирався у пленарному режимі з 20 листопада. 20 листопада ВР під час пленарного засідання, незважаючи на кілька спроб, так і не змогла обрати спікера.

Вчора депутатська група "Народна самооборона" проголосувала проти висунення кандидатури Івана Плюща на посаду спікера Верховної Ради від фракції НУНС. Про це заявив народний депутат Олег Новіков.

БЮТівець Микола Томенко також вважає, що БЮТ не підтримає кандидатуру Івана Плюща на посаду Голови Верховної Ради. За його словами, Україна не витримає двох наставників Віктора Ющенка при владі.

У свою чергу, лідер Компартії Петро Симоненко також повідомив, що фракція КПУ кандидатуру Івана Плюща на посаду Голови ВР не підтримає.

Досьє на Віктора Ющенка >>>

Усе про ситуацію в парламенті>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини