RU

Ющенко і Варфоломій проводять зустріч у Будинку Городецького

25.07.2008, 16:38

У Будинку Городецького почалася зустріч Президента України Віктора Ющенка з Його Всесвятістю Вселенським Патріархом Варфоломієм І у форматі "віч-на-віч".

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі глави держави, на початку зустрічі від імені Української держави Президент України подякував Вселенському Патріарху за історичний візит. Він високо оцінив діяльність Вселенського Патріарха. "Ваш візит - це честь для всіх православних християн України. Це могутній поштовх для формування єдності та злагоди православних церков в Україні. Ласкаво просимо в Україну", - сказав В. Ющенко.

Його Всесвятість Вселенський Патріарх Варфоломій І подякував главі держави за прийом в Україні на високому рівні. Він запевнив, що прибув з добрими емоціями для того, щоб гідно відзначити 1020-річчя хрещення Київської Русі. "Ми хочемо привітати вас персонально, Українську державу з тим, що ви вирішили святкувати на такому високому рівні цю подію", - зазначив він.

Від імені всього Вселенського Патріархату Його Всесвятість подякував Президентові України за виявлену шану. Він наголосив, що Вселенський Патріархат є відправною точкою православ'я і центром зв'язків між всіма православними християнами в світі. За його словами, крім святкування 1020-річчя хрещення Київської Русі, метою візиту Вселенського Патріарха є допомога сестринським церквам та привнесення миру і єдності в українське православ'я.

Досьє на Віктора Ющенка >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини