RU

Ющенко відправить всіх губернаторів-агітаторів у відпустки

26.10.2009, 10:25

Всі голови обласних і районних адміністрацій, які стануть керівниками передвиборних штабів, підуть у відпустки. Про це в інтерв'ю газеті "Комерсант-Україна" повідомила голова Секретаріату Президента Віра Ульянченко. При цьому вона додала, що сам Президент у відпустку не піде, але буде агітувати виключно у вихідні дні і в офіційний неробочий час.

"Підуть у відпустки. Вони не будуть використовувати службові кабінети, автомобілі і будуть працювати тільки на вибори. Масовості не буде. Більшість голів облдержадміністрацій і районних держадміністрацій займуться забезпеченням підготовки і проведення чесних виборів. До речі, на відміну від 2004 року, тепер ні в одній адміністрації не будуть розміщувати виборчі штаби. Не буде штабу і на Банковій - тут не будуть сидіти технологи, сюди не будуть звозитися дані і так далі", - зокрема, обіцяє вона.

За її словами, у відпустку піде і керівник Державного управління справами Ігор Тарасюк - майбутній керівник штабу кандидата В.Ющенка. "Ігор Тарасюк піде у відпустку з початком виборчої кампанії", - уточнила голова СП.

Відповідаючи на питання, як надалі будуть поєднуватися ролі Президента і кандидата в Президенти, і чи не піде Віктор Ющенко у відпустку, В.Ульянченко сказала: "Це дійсно складне питання. Звичайно, у відпустку він не піде. А щоб уникнути звинувачень в незаконній агітації, Віктор Ющенко вирішив використати для агітаційної роботи виключно вихідні дні і офіційний неробочий час. Це буде стосуватися і його агітаційних поїздок в області".

Нагадаємо, раніше сьогодні В.Ульянченко повідомила, що В.Ющенко піде на вибори як самовисуванець. Документи в ЦВК він подасть в період з 27 по 30 жовтня. "Віктор Андрійович вирішив йти на вибори як самовисуванець... А з'їзд "Нашої України", який відбудеться 8 листопада, обов'язково підтримає його висунення і стане основною рушійною силою кандидата в президенти Віктора Ющенка", - сказала вона.

Віктор Ющенко: біографія і добірка новин>>>
Віра Ульянченко: біографія і добірка новин>>>
Вибори Президента України: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини