RU

Ющенко відповів Януковичу за Бандеру

12.01.2011, 16:25
Ющенко відповів Януковичу за Бандеру - Фото
eca7041922c4b1c258673d9a6c9f61ea.jpg

Ющенко відповів Януковичу за Бандеру

Влада кинула виклик значній частині українського суспільства, скасувавши Указ про присвоєння Степанові Бандері звання Героя України на догоду Кремлю і Москві. Цю позицію третього Президента України Віктора Ющенка в коментарі кореспонденту ЛІГАБізнесІнформ озвучила його прес-секретар Ірина Ваннікова.

"У цьому питанні правда і право на стороні українців. Адже це виклик всім українцям. Це загроза українській державності", - процитувала І.Ваннікова позицію В.Ющенка.

На думку третього Президента, влада має зрозуміти, що "спроби переписати українську історію, принизивши українських героїв на догоду Кремлю і Москві рекомендованими рішеннями судів, налаштують людей проти цієї влади, адже для значної частини українців Бандера і Шухевич - національні герої".

В.Ющенко переконаний, що "влада робить значну помилку, тому що маючи лише третину підтримки українців вона мала б працювати на об'єднання суспільства, а не роз'єднання". "Через дії влади в опозиції до неї не тільки політики, але й підприємці, студенти, пенсіонери. Кожний крок цієї влади викликає суспільний протест", - додала І.Ваннікова.

На думку В.Ющенка, рішення судів по С.Бандері і Р.Шухевичу не мають ніяких правових підстав. Як повідомила І.Ваннікова, юристи "Нашої України" подали касаційні скарги на неправосудні рішення донецьких судів і Вищого адміністративного суду.

Нагадаємо, 2 квітня 2010 року Донецький окружний адміністративний суд задовольнив позов про визнання незаконним і скасування Указу Президента "Про присвоєння С.Бандері звання Герой України". Постановою Донецького апеляційного адміністративного суду вердикт першої судової інстанції був залишений без змін. Рішення набуло чинності. Відповідний Указ Президента N46/2010 скасовано.

Віктор Ющенко: біографія і добірка новин>>>

Петро ШУКЛІНОВ


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини