RU

Ющенко відмовилося оцінити роботу Тимошенко

02.10.2008, 16:36

Президент України Віктор Ющенко відмовився давати оцінку роботі уряду Прем'єр-міністра Юлії Тимошенко, оскільки шкодує, що свого часу поспішив зробити це. Про це він заявив сьогодні на прес-конференції у Львові.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, реагуючи на прохання журналіста дати оцінку уряду Ю. Тимошенко за п'ятибальною шкалою, В. Ющенко заявив: "Я цю помилку зробив, здається, у 2005 році: мене тоді попросила Прем'єр-міністр про те, щоб я щодватижні роботи уряду на прес-конференції дав оцінку уряду. І я це зробив. Я про це шкодую й досі".

За словами Президента, "нам не треба створювати божків, а необхідно вірити у ясні та прості речі".

Політична команда, яка представляє більшість у парламенті, повинна мати чіткі національні пріоритети, а виконавча команда, тобто Кабмін, "з ранку до вечора займатися не піаром, не шоу, а працювати від зорі до зорі", - вважає він.

Водночас, В. Ющенко розкритикував практику уряду Ю. Тимошенко проводити публічні засідання Кабміну за участю преси. "Скільки разів по телебаченню ви бачили засідання польського уряду за останні 10 років, скажіть мені, будь ласка? Скільки разів ви бачили засідання чеського уряду, словацького, болгарського... будь-якого уряду?" - спитав він, додавши, що засідання уряду - "це таїнство", що розкриває багато "оголених позицій", які не варто виносити на публіку.

Президент України вважає, що зараз є дуже багато актуальних питань, які потребують негайного рішення, а уряд із задоволенням розглядає і обговорює питання, що стосуються законів про Кабінет Міністрів, СБУ, Генпрокуратуру тощо. "Тому я радив би уряду одне - працювати від першої зорі до останньої зорі", - заявив глава держави.

При цьому В. Ющенко відзначив, що, можливо, часто каже такі речі, які не підіймають його рейтинг. Але головне, вважає Президент України, що це підніме рейтинг його нації. "Уряд має йти в авангарді, не звертати уваги на політичні компоненти. Я переконаний, що ми до такого уряду доживемо", - наголосив глава держави.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини