RU

Ющенко: Україна не буде дружити з Росією ціною незалежності

07.10.2009, 13:59

Президент України Віктор Ющенко наголосив, що наша держава робить все, що можна зробити, для розвитку відносин з Росією в руслі добросусідства і взаємної поваги. Однак, за його словами, "ніхто не буде приносити в жертву суверенітет або незалежність". Про це глава держави заявив в інтерв'ю BBC.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в прес-службі Президента України, в В.Ющенко вказав: "Все, що можна зробити з погляду розвитку двосторонніх відносин в руслі добросусідства, взаємної поваги, українською стороною робиться. Моя політика всі чотири роки демонструє велику повагу до Росії і коректне до неї ставлення".

На думку глави держави, відносини України і Росії повинні розвиватися за принципом взаємної поваги до суверенітету і територіальної цілісності кожної з держав. "Ніхто не ставить на меті мати проблеми у відносинах з Росією. Але ніхто не буде приносити в жертву суверенітет або незалежність", - сказав В.Ющенко.

Відповідаючи на питання про можливість переговорів під час саміту голів держав-учасників СНД, Президент висловив надію, що в рамках заходу відбудеться низка двосторонніх зустрічей, зокрема з президентами Азербайджану, Білорусі і Молдови. "З нашої сторони перешкод (для зустрічі з Президентом Росії) немає. Я сподіваюся, що ця зустріч відбудеться. Особливо після того, що було зроблено з російської сторони влітку, то ця зустріч необхідна", - сказав В.Ющенко.

Водночас, глава держави скептично оцінив ефективність самого СНД, більшість рішень якого не були адаптовані в національне законодавство країн-членів.

Віктор Ющенко: біографія і добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини