RU

Ющенко і Тимошенко можуть зустрітися завтра у прямому ефірі

30.10.2008, 17:20

Президент України Віктор Ющенко і Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко можуть завтра зустрітися в прямому ефірі телеканалу "Інтер". Зокрема, за деякими даними, 31 жовтня на телеканалі "Інтер" вийде спецвипуск програми "Свобода на Інтері", брати участь в якій запрошені перші особи держави.

За інформацією ряду ЗМІ, на телеканалі поки не повідомляють деталей формату програми, обіцяючи зробити це найближчим часом, і не коментують склад запрошених учасників. Темою обговорення буде фінансова і політична ситуація в країні.

Водночас, за деякими даними, в прес-службі Президента України повідомили, що В.Ющенко отримав запрошення і дав свою згоду на участь у проекті. За словами преса-секретаря Ю.Тимошенко, Прем'єрка також отримала запрошення на програму. Говорячи про рішення Ю.Тимошенко взяти участь у програмі, прес-секретар відповіла: "Принципових заперечень немає".

Водночас прес-секретар лідера Партії регіонів Віктора Януковича не підтвердив і не спростував факту отримання запрошення, однак зазначив, що зараз лідер Партії регіонів хворіє, і це може вплинути на його рішення про участь у передачі. За інформацією джерел у Партії регіонів, через застуду В.Янукович може відмовитися від участі в програмі.

Досьє на Віктора Ющенка >>>

Досьє на Юлію Тимошенко >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини