RU

Ющенко та Фішер проводять зустріч "віч-на-віч"

08.07.2008, 14:45

У Відні в Резиденції Федерального Президента Австрії відбулася офіційна церемонія зустрічі Президента України Віктора Ющенка з Федеральним Президентом Республіки Австрія Гайнцом Фішером. Після завершення церемонії в Резиденції почалася зустріч глав держав в форматі "віч-на-віч".

Як повідомляє прес-служба Президента України, військовий оркестр виконав Державні Гімни України і Республіки Австрія. В. Ющенко і Г. Фішер обійшли воїнів Почесної Варти.

Нагадаємо, сьогодні Президент України Віктор Ющенко і його дружина Катерина Ющенко відбули з одноденним офіційним візитом до Австрії. У Відні глава української держави проведе перемовини з Президентом Австрії Гайнцом Фішером, після чого відбудеться спільна прес-конференція.

Потрібно відмітити, що в офіційну делегацію України, що відбула до Відня, увійшли Міністр закордонних справ України Володимир Огризко, Міністр у справах сім'ї, молоді та спорту Юрій Павленко, заступник Глави Секретаріату Президента Олександр Чалий, Голова Національної агенції з питань підготовки і проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи з футболу Євро-2012 Євген Червоненко, керівник офісу Президента України Руслан Демченко.

Досьє на Віктора Ющенка >>>

Детальніша інформація про інших відомих персон >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини