RU

Ющенко створив комісію для перевірки лісового господарства потерпілих регіонів

06.08.2008, 17:36

Президент України Віктор Ющенко створив комісію з вивчення стану використання, збереження та відтворення, організації охорони і захисту лісів у Вінницькій, Івано-Франківській, Закарпатській, Львівській, Тернопільській та Чернівецькій областях, що постраждали від стихійного лиха 23–27 липня 2008 року. Відповідне розпорядження підписано 6 серпня 2008 року.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі глави держави, В. Ющенко призначив головою комісії заступника Генерального прокурора України Тетяну Корнякову та сформував персональний склад комісії.

Цей орган до 1 жовтня 2008 року має вивчити стан дотримання лісового законодавства, організації використання лісових ресурсів, земель лісового фонду, лісовпорядкування і розвитку лісового господарства у цих областях. Він також має проаналізувати проведені там заходи з охорони і захисту лісів, у тому числі від незаконної вирубки, пошкодження, ослаблення та іншого шкідливого впливу.

Крім того, комісія мусить вивчити стан дотримання законодавства під час прийняття рішень про надання (вилучення) земель лісового фонду, зміні цільового призначення земельних лісових ділянок у цих областях.

За результатами проведеної роботи комісія має внести пропозиції зі впорядкування лісокористування, відтворення лісів у Вінницькій, Івано-Франківській, Закарпатській, Львівській, Тернопільській та Чернівецькій областях, попередження порушень лісового законодавства, а також про притягнення відповідних осіб за фактами виявлених порушень до відповідальності.

Досьє на Віктора Ющенка >>>

Усе про повінь в Західній Україні >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини