RU

Ющенко стурбований "силовим допитом" журналіста Генпрокуратурою

16.07.2008, 10:41

Президент України Віктор Ющенко стурбований заходами, які застосувала Генеральна прокуратура стосовно журналіста Інтернет-видання Сергія Лещенка.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі глави української держави, у зв'язку з інцидентом, який виник навколо допиту журналіста С. Лещенка слідчими Генеральної прокуратури України 14 липня, Секретаріат Президента України заявляє, що "заходи примусу, застосовані слідчими у цій справі, не відповідають принципам свободи слова в умовах розвитку демократичного правового суспільства в Україні та викликають побоювання у Президента України як гаранта прав та свобод людини і громадянина".

"Президент України Віктор Ющенко наголосив, що Генеральна прокуратура під час виконання повноважень повинна діяти виключно на основі чинного законодавства України та сповідувати принцип рівності усіх громадян перед законом, незважаючи на їхній ранг та статус. Примусовий допит журналіста С. Лещенка в умовах недотримання вищевказаного принципу зайвий раз демонструє необхідність негайного пришвидшення процесу реформування системи правоохоронних органів України", - зауважили у Секретаріаті.

"Президент звертається до Генеральної прокуратури з вимогою невідкладно надати всі необхідні роз'яснення суспільству у зв'язку з цим інцидентом з метою запобігання будь-яким подальшим спекуляціям з боку зацікавлених сторін у питанні розслідування справи про отруєння В. Ющенка", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, журналіста "Української правди" С. Лещенка в понеділок уранці із застосуванням заходів примусу доправили на допит у справі про отруєння В. Ющенка.

Досьє на Віктора Ющенка >>>

Детальніша інформація про інших відомих персон >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини