RU

Ющенко спостерігав за умовною війною у місті

18.09.2008, 16:58

У рамках робочої поїздки до Рівненської області Президент України - Верховний головнокомандувач Збройних Сил України Віктор Ющенко відвідав 233-й військовий полігон, де сьогодні проводяться бригадні тактичні навчання 30-ї механізованої бригади 8-го армійського корпусу Сухопутних Військ ВСУ.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі глави держави, В. Ющенко переглянув тактичний епізод форсування водної перешкоди підрозділами бригади у взаємодії із засобами посилення і підтримки від ВПС, армійської авіації і аеромобільних військ. Також В. Ющенко спостерігав за діями механізованих підрозділів під час умовного бою у місті.

Крім того, Президент України спостерігав за етапом ведення бойових дій 30-ї механізованої бригади із бойовою стрільбою у взаємодії з засобами посилення і підтримки від ВПС, армійської авіації і аеромобільних військ.

До участі у навчаннях було залучено близько 2500 військовослужбовців, майже 700 одиниць озброєння і бойової техніки.

У поїздці В. Ющенка супроводжують Секретар Ради національної безпеки і оборони України Раїса Богатирьова, Міністр оборони Юрій Єхануров, заступник глави Секретаріату Президента Ігор Пукшин.

Нагадаємо, особистий склад 30-ї окремої механізованої бригади 8-го армійського корпусу ВСУ має досвід участі в миротворчих операціях ООН в різних країнах світу, зокрема у Сьєрра-Леоне, Лівані, Косово.

Досьє на Віктора Ющенка >>>

Детальніша інформація про інших відомих персон >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини