RU

Ющенко сьогодні відвідає Генпрокуратуру

22.07.2008, 10:41

Сьогодні о 14:30 Президент України Віктор Ющенко відвідає Генеральну прокуратуру України. Про це ЛІГАБізнесІнформ повідомили у прес-службі глави української держави.

Раніше Президент України висловив занепокоєння заходами, які застосувала Генеральна прокуратура щодо журналіста Інтернет-видання Сергія Лещенка. "Президент України Віктор Ющенко наголосив, що Генеральна прокуратура під час виконання своїх повноважень має чинити дії суто на основі чинного законодавства України та сповідувати принцип рівності всіх громадян перед законом, незважаючи на їхній ранг та статус. Примусовий допит журналіста С. Лещенка в умовах недотримання вищезазначеного принципу зайвий раз демонструє необхідність негайного пришвидшення процесу реформування системи правоохоронних органів України", - зауважили в Секретаріаті.

Також Генеральна прокуратура України запросила народного депутата Давида Жванію прибути о 10 годині 23 липня 2008 року на допит до Головного управління з розслідування особливо важливих справ як свідка у справі про отруєння Президента України В. Ющенка.

Досьє на Віктора Ющенка >>>

Детальніша інформація про інших відомих персон >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини