Ющенко скасував Указ про службові відрядження голів держадміністрацій

18.11.2008, 12:17

Президент України Віктор Ющенко зупинив Указ про службові відрядження голів держадміністрацій. Глава держави підписав Указ "Про визнання таким, що втратив чинність, Указу Президента України від 11 лютого 200

Президент України Віктор Ющенко зупинив Указ про службові відрядження голів держадміністрацій. Глава держави підписав Указ "Про визнання таким, що втратив чинність, Указу Президента України від 11 лютого 2008 року № 117".

Зокрема, як повідомляє прес-служба В.Ющенка, в документі постановляється визнати таким, що втратив чинність, Указ Президента України "Про службові відрядження у межах України голів місцевих державних адміністрацій" від 11 лютого 2008 року № 117.

Слід зазначити, що Указ "Про службові відрядження в межах України голів місцевих державних адміністрацій" № 117 було підписано з метою приведення в порядок відряджень голів місцевих державних адміністрацій, збільшення рівня виконавської дисципліни.

У документі, зокрема, постановляється, що службове відрядження в межах України узгоджується з Президентом України - щодо відряджень Голови Ради міністрів Автономної Республіки Крим за межі Автономної Республіки Крим, голів обласних державних адміністрацій - за межі відповідних областей, голів Київської і Севастопольської міських державних адміністрацій - за межі відповідно міст Києва і Севастополя тощо.

Досьє на Віктора Ющенка >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ИсторииНе на того напали. Кто такой Сергей Стерненко. Часть II