RU

Ющенко скасував Указ про службові відрядження голів держадміністрацій

18.11.2008, 12:17

Президент України Віктор Ющенко зупинив Указ про службові відрядження голів держадміністрацій. Глава держави підписав Указ "Про визнання таким, що втратив чинність, Указу Президента України від 11 лютого 2008 року № 117".

Зокрема, як повідомляє прес-служба В.Ющенка, в документі постановляється визнати таким, що втратив чинність, Указ Президента України "Про службові відрядження у межах України голів місцевих державних адміністрацій" від 11 лютого 2008 року № 117.

Слід зазначити, що Указ "Про службові відрядження в межах України голів місцевих державних адміністрацій" № 117 було підписано з метою приведення в порядок відряджень голів місцевих державних адміністрацій, збільшення рівня виконавської дисципліни.

У документі, зокрема, постановляється, що службове відрядження в межах України узгоджується з Президентом України - щодо відряджень Голови Ради міністрів Автономної Республіки Крим за межі Автономної Республіки Крим, голів обласних державних адміністрацій - за межі відповідних областей, голів Київської і Севастопольської міських державних адміністрацій - за межі відповідно міст Києва і Севастополя тощо.

Досьє на Віктора Ющенка >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини