RU

Ющенко розповів, як виправити помилки реформи 2004 року

22.10.2009, 17:34

Подолати негативні наслідки конституційної реформи 2004 року допоможе конституційна реформа у президентському варіанті. Про це сьогодні в ефірі програми "Відображення" Харківської телекомпанії АТН заявив Президент Віктор Ющенко.

Як повідомляє Головне управління інформаційної політики Секретаріату Президента, зокрема, В.Ющенко наголосив, що внаслідок конституційної реформи 2004 року Україна отримала серйозні дисбаланси у владі, свідченням яких є перманентно нестабільний парламент. Негативним наслідком все тієї ж реформи глава української держави назвав високу криміналізацію української політики, якою сприяє пропорційна система виборів за закритими списками.

"Коли ми говоримо про прозорі вибори, про депутатський імунітет, про чистоту політичних рядів, нам треба зробити дві речі - змінити Конституцію і змінити виборчу систему... Зміна Конституції, виборчої системи - це дві речі, які треба зробити для того, щоб ми мали в політичному значенні іншу систему організації влади в Україні", - вказав Президент.

На думку Президента, запропоновані ним зміни також повинні подолати проблему політичної корупції при прийнятті загальнодержавних рішень.

Нагадаємо, у ці хвилини Верховна Рада розглядає запропоновані варіанти зміни Конституції України.

Віктор Ющенко: біографія і добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини