RU

Ющенко розповів, які історії ходять про Пукача та його свідчення

07.02.2011, 15:50
Ющенко розповів, які історії ходять про Пукача та його свідчення - Фото
91f618aa464dc6f966ea20a28b399dc8.jpg

Ющенко розповів, які історії ходять про Пукача та його свідчення
Колишній Президент України Віктор Ющенко (на фото) не виключає, що екс-генерал МВС Олексій Пукач міг своїми свідченнями нівелювати участь деяких політиків у справі про вбивство журналіста Георгія Гонгадзе. Про це він заявив журналістам.

Як повідомляє УНІАН, В.Ющенко уточнив, що є справи, які певною мірою можуть бути тестом для українського правосуддя. Зокрема, за його словами, це стосується і справи Г.Гонгадзе. "Вже ходять цілі історії, що Пукач за ці 8 місяців або 12 ув’язнення міг дати свідчення і проти якихось політиків або, навпаки, нівелювати участь тих чи інших політиків", - сказав В.Ющенко.

Нагадаємо, у грудні минулого року з формулювання обвинувачення О.Пукача прибрали пункт "змовне вбивство".

"Якщо раніше за Пукачом було інкриміновано скоєння замовного вбивства, то тепер цього пункту немає", - сказала адвокат по сторони В.Теличенко, коментуючи цей факт. За її словами, "слідство у новому складі вважає, що рекомендованого вбивства не було, а були тільки дії групи осіб за попередньою змовою". Слідчий ГПУ повідомив В. Теличенко, що дії екс-глави Міністерства внутрішніх справ Юрія Кравченка також не можна трактувати як замовлення, він тільки давав вказівку вбити Г.Гонгадзе, - повідомила В.Теличенко.

У кінці січня Печерський районний суд столиці узаконив закриття справи щодо О.Пукача щодо його обвинувачення у замовному вбивстві.

Віктор Ющенко: біографія та добірка новин>>>
"Справа Гонгадзе": добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини