Ющенко розповів, що буде, якщо Тимошенко стане Президентом

01.10.2009, 16:48

Президент України Віктор Ющенко вважає, що перемога Юлії Тимошенко на президентських виборах може призвести до відходу країни від демократичних принципів. Пр

Президент України Віктор Ющенко вважає, що перемога Юлії Тимошенко на президентських виборах може призвести до відходу країни від демократичних принципів. Про це він сказав в інтерв'ю газеті "Фігаро", відповідаючи на питання, "що принесло б нового президентство Ю.Тимошенко".

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в прес-службі Президента України, В.Ющенко вказав: "На Заході політична ситуація в Україні досить часто є причиною суперечностей між двома особистостями. Існує конфлікт між двома ідеологіями. Метою Ю.Тимошенко є об'єднання з Партією регіонів з метою управління державою протягом п'ятнадцяти років і впровадження проросійської політики, яка призведе до відходу від демократичних принципів".

Нагадаємо, і Ю.Тимошенко і В.Ющенко офіційно оголосили про намір брати участь у президентських виборах в Україні в січні 2009 року. За рейтингом, опублікованим на офіційному президентському порталі, В.Ющенко йде тільки четвертим серед потенційних кандидатів - у нього 7,1%. Водночас, у Віктора Януковича - 21,3%, у Ю.Тимошенко - 14,0%, Арсенія Яценюка - 10,1%.

Вибори Президента України: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерский проектИнтервью Фукуямы на Visa Cashless Forum 2020: о новой реальности и последствиях пандемии