RU

Ющенко розповів, що буде, якщо Тимошенко стане Президентом

01.10.2009, 16:48

Президент України Віктор Ющенко вважає, що перемога Юлії Тимошенко на президентських виборах може призвести до відходу країни від демократичних принципів. Про це він сказав в інтерв'ю газеті "Фігаро", відповідаючи на питання, "що принесло б нового президентство Ю.Тимошенко".

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в прес-службі Президента України, В.Ющенко вказав: "На Заході політична ситуація в Україні досить часто є причиною суперечностей між двома особистостями. Існує конфлікт між двома ідеологіями. Метою Ю.Тимошенко є об'єднання з Партією регіонів з метою управління державою протягом п'ятнадцяти років і впровадження проросійської політики, яка призведе до відходу від демократичних принципів".

Нагадаємо, і Ю.Тимошенко і В.Ющенко офіційно оголосили про намір брати участь у президентських виборах в Україні в січні 2009 року. За рейтингом, опублікованим на офіційному президентському порталі, В.Ющенко йде тільки четвертим серед потенційних кандидатів - у нього 7,1%. Водночас, у Віктора Януковича - 21,3%, у Ю.Тимошенко - 14,0%, Арсенія Яценюка - 10,1%.

Вибори Президента України: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини