RU

Ющенко розповів, навіщо потрібні парламентські консультації

14.11.2008, 16:10

Президент України Віктор Ющенко серед причин проведення в понеділок, 17 листопада, консультацій із політичними силами українського парламенту називає необхідність дати країні працездатний парламент, "здатний прийняти рішення або про консолідацію, або про фінансування позачергових виборів". Про це глава держави заявив сьогодні в інтерв'ю українським журналістам у Баку.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі Президента України, глава держави зазначив, що готовий провести консультації в будь-якому форматі і вислухати всі пропозиції щодо кандидатури на посаду спікера.

Президент сказав: "Події цього тижня показали, що зараз непорозуміння між політиками не стосуються непорозумінь між фракціями, а непорозумінь всередині фракцій". На думку В.Ющенка, необхідно знайти вихід із такої ситуації. "Нам треба знайти можливість, як подолати це - чи прийняти суто технічне рішення, чи прийняти більш консолідовану дію в рамках політичних сил, які є сьогодні у Верховній Раді", - сказав глава держави.

В.Ющенко вважає, що результатом консультацій у понеділок має стати налагодження роботи українського парламенту. "Я хотів би, щоб український парламент у вівторок-середу мав спікера, який формально міг би налагодити нормальний процес роботи парламенту", - сказав Президент.

Нагадаємо, Президент України в понеділок збирається провести політичні консультації щодо обрання нового Голови Верховної Ради і створення в українському парламенті нової коаліції.

Досьє на Віктора Ющенка >>>

Усе про ситуацію в парламенті>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини