RU

Ющенко розповів Литвину, що треба зробити за два тижні

11.12.2008, 13:11

Президент України Віктор Ющенко наголошує, що Верховна Рада України має до кінця року пропрацювати хоча б два тижні у пленарному режимі. Про це він сказав сьогодні під час зустрічі з новообраним спікером парламенту Володимиром Литвином.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі Президента України, зокрема, глава держави висловив надію, що обрання спікера розблокувало роботу вищого законодавчого органу країни. "Сподіваюся, що це досить важливий крок для того, щоб організувати продуктивну роботу парламенту", - сказав він.

Президент наголосив, що ситуація у нашій державі "є дуже непростою, як в політичному сенсі, так і в економічному". Основне завдання сьогодні, за його словами, сконцентруватися над подоланням економічної кризи. В. Ющенко сподівається, що ВР невідкладно почне розгляд і прийняття пакету антикризових законопроектів. "Це приблизно 22-23 закони. Я сподіваюся, що з наступного тижня ми так організуємо роботу, щоб ці закони поставити на перший план", - сказав глава держави.

Також В. Ющенко чекає від парламенту прийняття Державного бюджету на 2009 рік. "Я думаю, важливо було поставити своїм завданням прийняти бюджет у цьому році і увійти в наступний рік, як того і вимагає законодавство, з бюджетом", - наголосив він. Президент відзначив, що "за складністю Бюджет на 2009 рік - нечуваний".

Президент зазначив, що парламент має до кінця року пропрацювати хоча б два тижні у пленарному режимі. "Я сподіваюся, що до кінця цього року буде два повноцінні парламентські тижні", - сказав В. Ющенко.

У свою чергу, В. Ліитвин наголосив, що розуміє "всю складність і відповідальність з приводу того, що відбувається, і що треба зробити". "Не так страшна криза, яка періодично властива світові, якщо є злагодженість, взаємна відповідальність і адекватні рішення", - сказав він. "Якщо Верховна Рада зможе попрацювати у стабільних умовах до кінця цього року, якщо буде загальний підхід, це поверне людям надію і дасть відповідні результати", - відзначив Голова ВР.

Верховна Рада VI скликання: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини