RU

Ющенко розповів, чого чекає від з'їзду "Нашої України"

22.06.2009, 14:57

Президент України Віктор Ющенко переконаний, що на VII з'їзді партії "Наша Україна" відбудеться дуже серйозна дискусія про політичну ситуацію в країні. Про це заявила сьогодні на брифінгу прес-секретар глави держави Ірина Ваннікова, анонсуючи участь Президента як голови партії на її з'їзді у суботу, 27 червня.

Як повідомляє прес-служба Президента, на з'їзді партія, зокрема, має вирішити питання про участь своєї фракції у коаліції. "За словами Віктора Ющенка, політична партія "Наша Україна" сьогодні переживає не найкращі часи. Однак "Наша Україна" не боїться говорити про свої проблеми відкрито. На з'їзді, переконаний Президент, буде дуже серйозна дискусія, передусім, про політичну ситуацію в країні", - сказала І.Ваннікова.

На думку глави держави, сказала прес-секретар Президента, останні події в партії - це процеси очищення і демократизації. "Наша Україна" як політична сила має всі шанси вийти з цієї кризи гідно, оскільки жодного разу не зрадила свої ідеологічні принципи", - переконаний В.Ющенко.

Нагадаємо, на з'їзді, який відбудеться 27 червня, партія "Народний Союз "Наша Україна" вирішить питання участі своєї фракції у коаліції. Про це заявила голова Ради партії Віра Ульянченко.

Віктор Ющенко: біографія і добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини