RU

Ющенко рекомендує зменшити витрати на утримання держапарату

20.10.2008, 16:20

Рада національної безпеки і оборони України (РНБО) сьогодні планує прийняти рішення про радикальне скорочення бюджетних витрат на утримання державного апарату на всіх рівнях влади. Про це заявив Президент України Віктор Ющенко на початку позачергового засідання РНБО в понеділок.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, за словами глави держави, питання радикального скорочення бюджетних витрат на утримання державного апарату є дуже актуальним питанням на сьогодні. Він наголосив, що оптимізація державного управління і радикальне скорочення витрат нераціонального характеру, в тому числі на утримання державного апарату, сьогодні буде розглядатися на засіданні РНБО.

В. Ющенко зазначив, що, зокрема, ініціюватимуть скорочення і витрат на утримання апарату Секретаріата Президента на 20%. Він звернув увагу на те, що таке скорочення повинне бути проведене на всіх рівнях влади. В. Ющенко вважає, що такі кроки зможуть посприяти оздоровленню бюджетної політики і оптимізувати державні витрати. До того ж Президент розуміє, що це усього лише один з кроків, які повинні бути зроблені в рамках мінімізації наслідків фінансової кризи.

Нагадаємо, раніше Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко запропонувала перейти в режим бюджетної економії. "Ми сьогодні зобов'язані переглянути Бюджет на 2008 рік і повністю поміняти і внести зміни до проекту Бюджету на 2009 рік, тому що світова криза Україну не омине, буде певна стагнація виробництва, буде певне зниження рівня ВВП, і я думаю, що найбільший удар доведеться на 2009 рік. І це означає, що нам треба перейти на економну бюджетну політику", - зокрема, сказала вона.

Досьє на Віктора Ющенка >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини