RU

Ющенко провів чернівецьких дітей в "Артек" і відлетів на вертольоті

04.08.2008, 13:45

Президент України Віктор Ющенко взяв участь у церемонії відправлення дітей з Чернівецької області, потерпілої від повені, на відпочинок до міжнародного дитячого центру "Артек". Всього спецпоїздом з Чернівців у Крим було відправлено близько 750 дітей.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі Президента України, на пероні вокзалу глава держави побажав дітям щасливої дороги і гарного відпочинку в Криму. На церемонії також були присутні Міністр у справах сім'ї, молоді та спорту Юрій Павленко, представники місцевої влади.

У своєму короткому виступі В. Ющенко запевнив дітей та їхніх батьків, що вони не залишаться один на один з бідою. "З вами Президент, з вами держава, з вами весь український народ", - сказав він, додавши, що "дуже важливо, щоб ми розуміли - будь-яке горе треба долати разом". "Коли нація разом, у нас немає перешкод, які ми не могли б подолати", - сказав В. Ющенко. За словами Президента, потерпілим сім'ям допомагають усі, починаючи від органів влади центрального та місцевих рівнів, до приватних осіб. "Сьогодні ми бачимо блискучу роботу співробітників МНС, військовослужбовців та тисяч простих людей", - сказав Президент, подякувавши за допомогу усім, хто її надає.

Глава держави наголосив, що коштів для ліквідації наслідків повені сьогодні достатньо. Виділення необхідних сум було забезпечене відповідним внесенням змін до бюджету. За словами Президента, зараз робиться усе можливе, щоб збитки було належним чином відшкодовано. Президент висловив переконання, що через 10 днів буде відновлено автосполучення з 78 населеними пунктами у потерпілих регіонах, а найближчими днями - електро- та газопостачання. Також важливе завдання - якомога швидше відновити зруйновані приватні будинки.

В. Ющенко сказав, що найбільші втрати - це життя 31 людини. Він запевнив, що їхні сім'ї не будуть забуті і отримають відповідну допомогу. Після цього глава держави на вертольоті відправився у село Чорногузи Вижницького району, щоб оглянути роботи із ліквідації наслідків повені.

Досьє на Віктора Ющенка >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини