RU

Ющенко просить СБУ і ГПУ зайнятися політикою Сталіна у Криму

02.07.2009, 14:10

Президент Віктор Ющенко доручив Генеральному прокурору Олександрові Медведьку і голові СБУ Валентину Наливайченку розглянути питання про порушення кримінальної справи за фактом незаконного виселення у 1944 році кримськотатарського народу з Криму. Про це сьогодні на брифінгу повідомила прес-секретар глави української держави Ірина Ваннікова.


Як повідомляє прес-служба Президента, В.Ющенко вважає, що насильне виселення кримськотатарського народу, а також вірмен, греків, болгар з Криму у 1944 році - неспростовний факт. Президент переконаний, що в діях тогочасних керівників тоталітарного комуністичного режиму на чолі з Йосипом Сталіним і посадових осіб каральних органів СРСР є всі ознаки геноциду.

"Також Генеральна прокуратура і СБУ мають провести повне, всебічне і об'єктивне досудове розслідування всіх обставин справи. Віктор Ющенко переконаний, що за результатами досудового розслідування буде надано правову оцінку діям посадових осіб органів державної влади тоталітарного комуністичного режиму на чолі з Йосипом Сталіним", - вказала І.Ваннікова.

Віктор Ющенко: біографія і добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини