RU

Ющенко просить Раду знайти відповіді на зовнішньо- та внутрішньополітичні виклики

28.08.2008, 13:03

Президент України Віктор Ющенко вважає, що третя сесія Верховної Ради України VІ скликання матиме особливе значення для української держави в контексті нових зовнішньо- та внутрішньополітичних викликів. Про це йдеться в його листі до Голови Верховної Ради та лідерів фракцій, які входять до складу коаліції.

Як повідомляє прес-служба глави держави, зокрема, у листі В. Ющенко сказано: "Влада має знайти на них адекватні відповіді, забезпечивши насамперед суспільно-політичну стабільність та умови для нарощування позитивної динаміки поступу нашої держави по усіх ключових напрямах реформ".

Нагадаємо, В. Ющенко у своєму зверненні до А. Яценюка та коаліції заявив, що головним питанням для коаліції демократичних сил залишається виконання коаліційної угоди в частині прийняття парламентом законопроектів, які було визначено як першочергові. Йдеться про законопроекти "Про опозицію", "Про внесення змін до Закону України "Про місцеві державні адміністрації", "Про внесення змін до Закону України "Про місцеве самоврядування", про прийняття нової редакції Закону України "Про закупівлю товарів, робіт та послуг за державні кошти", а також про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2008 рік".

Досьє на Віктора Ющенка >>>

Детальніша інформація про інших відомих персон >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини