RU

Ющенко просить парламент не затягувати бюджетний процес

28.08.2008, 12:57

Президент Віктор Ющенка вважає, що одним із пріоритетних завдань парламенту залишається ухвалення змін до Закону "Про Державний бюджет України на 2008 рік". Про це йдеться в його листі до Голови ВР та лідерів фракцій, які входять до складу коаліції.

Як повідомляє прес-служба глави держави, В. Ющенко зауважив, що для того, щоб вкотре не затягувати бюджетний процес,він пропонує терміново допрацювати проект Закону про внесення змін до Державного бюджету на 2008 рік саме в бюджетному комітеті парламенту, не чекаючи подання нового законопроекту від уряду. "При цьому мають бути враховані вже прийняті парламентом зміни і 5 мільярдів гривень, спрямованих на подолання наслідків повені, вилучені з ресурсної бази бюджету", - йдеться в листі. Інші кошти мають бути розподілені з урахуванням пріоритетів, визначених у законопроекті Президента.

Нагадаємо, на розгляді у Верховній Раді перебував урядовий законопроект "Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2008 рік та про внесення змін до деяких законодавчих актів України" N2713 від 07.07.2008 та однойменний проект, внесений Президентом України, N2713-1 від 10.07.2008. Обидва законопроекти, згідно з ухваленим українським парламентом рішенням, було направлено на допрацювання до бюджетного Комітету Верховної Ради. На сьогодні вони потребують корегування з урахуванням тих змін, які було прийнято парламентом для подолання наслідків стихійного лиха.

Досьє на Віктора Ющенка >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини