RU

Ющенко пропонує обговорити грошові питання базування ЧФ у Криму

27.08.2008, 15:41

Президент України Віктор Ющенко запропонував Росії обговорити питання про підвищення плати за базування Чорноморського флоту РФ у Севастополі. Про це він заявив в інтерв'ю агенції "Reuters".

За словами глави української держави, збільшення орендної плати необхідне, оскільки з 1997 року, коли укладалася угода щодо ЧФ, було переоцінено земельні ділянки, якими користується російська сторона.

Нагадаємо, раніше з пропозицією встановити орендну плату за розміщення баз Чорноморського флоту РФ у Криму відповідно до ринкових ставок виступив глава парламентського Комітету з питань національної безпеки і оборони Анатолій Гриценко. "Я вважаю, ми невідкладно маємо зробити крок, передбачений базовими угодами щодо Чорноморського флоту 1997 року. У документі записано: починаючи з 2008 року, Росія має платити Україні за об'єкти, що орендуються флотом згідно із законодавством України. Законодавство нашої країни передбачає ринкову оцінку орендованого майна та відповідно - ринкову орендну плату", - заявив він.

Нагадаємо також, що сьогодні Кабінет Міністрів ухвалив постанову про правила перетину державного кордону України військовослужбовцями, військовими кораблями та літаками Чорноморського флоту Російської Федерації, який перебуває на території України.

Про перебування Чорноморського флоту Росії в Криму ут>>>

Досьє на Віктора Ющенка >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини