RU

Ющенко пропонує давати тепло в квартири за погодними умовами

22.09.2008, 16:37

Українці повинні отримувати тепло згідно з реальними погодними умовами, а не за календарним принципом. Так вважає Президент України Віктор Ющенко.

Як повідомляє прес-служба глави держави, Президент України стурбований ситуацією, яка склалася з підготовкою до опалювального сезону. Вже декілька днів в окремих регіонах України температура опускається нижче 10 градусів, що несе в собі загрозу для здоров'я найбільш незахищених шарів суспільства, зокрема, вихованців дитячих закладів, школярів, пацієнтів системи охорони здоров'я і соціального захисту.

Глава держави упевнений, що ускладнені погодні умови повинні змусити центральну і місцеву владу прийняти рішення про дострокове підключення опалювання. До того ж першочерговим завданням є забезпечити теплом об'єкти соціальної інфраструктури і житлові будинки. "Я закликаю Кабінет Міністрів разом із регіональною владою і органами місцевого самоврядування в пришвидченому режимі завершити підготовку і почати опалювальний сезон. Люди повинні отримати тепло згідно з реальними потребами, а не за календарним принципом, чекаючи офіційної дати 15 жовтня", – заявив Президент В. Ющенко.

Нагадаємо, заступник глави Секретаріату Президента Роман Безсмертний сьогодні заявив, що початок опалювального сезону в кожному регіоні буде супроводжуватися певними проблемами.

Разом із тим, Міністр із питань ЖКГ Олексій Кучеренко в кінці липня заявляв про те, що підготовка до осінньо-зимового опалювального періоду в Україні йде за планом.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини