RU

Ющенко пропонує "чіплятися за землю зубами"

27.03.2009, 15:16

Президент України Віктор Ющенко знову наполягає на необхідності скасування мораторію на продаж землі сільськогосподарського призначення. Про це Президент заявив сьогодні, відкриваючи засідання РНБО.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Президент наголосив, що доки діє мораторій, земля сільгосппризначення продається на "чорному ринку". "Насправді, ми її втрачаємо через таку беззубу позицію щодо ринку землі. Я восьмий рік повторюю, що є тільки один спосіб вийти з цього клінчу - зняти мораторій, сформувати певні обмеження, логічні для того, щоб певна категорія землі у певних учасників ринку не могла загубитися з погляду національного інтересу. Але дати людині можливість розпоряджатися своєю землею - впевнений, це свята справа кожної влади", - сказав Президент.

Нагадаємо, 23 грудня 2008 року Верховна Рада продовжила мораторій на продаж землі сільгосппризначення до 1 січня 2010 року. За прийняття в цілому Закону "Про внесення змін до деяких законів України щодо запобігання негативним наслідкам впливу світової фінансової кризи на розвиток агропромислового комплексу" N3353 проголосували 263 народних депутати.


Віктор Ющенко: біографія і добірка новин>>>

Будівництво, нерухомість, ринок землі: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини