RU

Ющенко прочитає редакторам ЗМІ лекцію з економіки

20.10.2008, 17:19

Президент України Віктор Ющенко зустрінеться завтра з редакторами провідних ЗМІ, щоб обговорити питання висвітлення економічних процесів. Про це він заявив сьогодні на початку засідання РНБО.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Президент звернув увагу на непрофесійні коментарі з ряду проблем бюджетного, фіскального, банківського сектора. "Сумнівні повідомлення, які будуть перенесені на цей чутливий ринок, дорого коштуватимуть і клієнтам, і відповідним фінансовим системам. Інакше кажучи, не треба поспішати з порожньою інформацією, непродуманою інформацією і голослівно формувати недовіру там, де повинна працювати довіра. Тому завтрашній день я хотів би присвятити тому, що я зустрівся б з головними редакторами телепередач і ЗМІ і, кого цікавлять прикладні питання, особливо в ситуації на фондовому ринку, платіжному ринку в рамках формування торгового балансу, бюджетної позиції, фіскальних обмежень... Ми можемо чесно це в цифрах обговорити, але не треба ускладнювати ситуацію там, де цих ускладнень немає", - сказав Президент.

Водночас за словами В. Ющенка, він усвідомлює, що журналісти мають право порушувати подібні питання і шукати на них відповіді і наголосив, що хотів би, щоб присутні на засіданні РНБО відчували на собі цю відповідальність – об'єктивно і чесно говорити про ці проблеми.

Досьє на Віктора Ющенка >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини