RU

Ющенко привітав студентів зі святом молодості та активної життєвої позиції

17.11.2008, 12:18

Президент України Віктор Ющенко привітав українське студентство з Днем студента.

"Сьогодні ви відзначаєте свято, яке символізує молодість, активну життєву позицію, устремління до інтелектуального й творчого розвитку. Нинішнє студентство - покоління нової формації, що зросло у незалежній, демократичній Україні, має ґрунтовні знання та перспективи для їх реалізації. У постіндустріальну епоху, коли подальшу долю людства визначають освіта й наука, нація покладає на вас великі надії як на свою майбутню еліту, як на справжніх українських патріотів", - йдеться в привітанні, текст якого є у ЛІГАБізнесІнформ.

В. Ющенко переконаний, що кожний з вас глибоко усвідомлює необхідність всебічного і постійного самоудосконалення, бездоганного володіння інформаційними технологіями й іноземними мовами.

"За останні роки Україна досягла помітних зрушень у галузі освіти. Ми приєдналися до Болонського процесу, запровадили зовнішнє незалежне оцінювання знань, модернізуємо навчальний процес, упроваджуємо новітні методики, послідовно підвищуємо якість навчання та соціальний статус педагогів. Держава робить усе для того, щоб забезпечити своїм громадянам доступ до якісної освіти, яка має відповідати кращим європейським стандартам. Це питання є незаперечним пріоритетом національної політики", - наголошує Президент.

"Швидко минуть студентські роки, ви поповните лави спеціалістів у всіх сферах суспільного життя, на практиці втілюватимете свій творчий потенціал. Упевнено йдіть шляхом знань та професійної майстерності, збагачуйтеся духовно, наснажуйтеся любов'ю до України, готуйтеся до праці на благо нашого народу. Бажаю студентам України здоров'я, щастя і любові, миру і добра, успіхів у навчанні, здійснення найсміливіших планів та мрій", - наголошує В.Ющенко.

Нагадаємо, сьогодні з привітанням українським студентам виступила Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко. Привітавши українських студентів з Днем студента, "святом найщасливіших, найкращих у світі людей", вона додала (по секрету), що "бути студентом набагато веселіше, ніж Прем'єр-міністром". "Я вам щиро заздрю, оскільки у вас сьогодні є щастя переживати найпрекраснішу пору свого життя. Це - час любові, бадьорості, радості, гідних і безкорисливих вчинків, час свободи і безмежної романтики, час накопичення знань і досвіду", - йдеться у привітанні Прем'єрки.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини